Když máš kvalitní časové harmonogram…

Jak jistě víte, na Josefa v sobotu 19.3.2016 byla plánovaná akce Kulový blesk II. – stěhování našeho přecedy do nově postavenyho domka v Bělkovice – Lašťany.
My, členové stěhovací čety – jmenovitě: Jouda, Melda a já jsme dostali v týdnu před akcou kvalitně zpracované časové harmonogram Kulovyho bleska II., kde bylo všechno rozplánovany na minutu přesně, žádny prostoje, nic takovyho!
Start celé akce byl stanoven v 5:00 hodin budíčkem pana přecedy a pak v návaznosti na to, měly v přesných časových intervalech následovat další kroky. Záměrně píšu, že „měly“, protože skutečnost byla jinačí.
Chyba se vloudila hned po budíčku, kdy sice přeceda vstal přesně v 5:00 hodin, ale poněkud se zdržel na oné místnosti – no prostě na hajzlu, takže harmonogram byl doslova nahovno hned po startu.
Mě přeceda vyzvedl v místě mého bydliště asi o 15 minut později než stálo v harmonogramu a hodil mě do továrny pro náklaďák. Následovat mělo vyzvednutí Joudy u něho doma. Jenže ten si vesele chrápal a jeho iphone taky. Nakonec se z domu nějak vyhrabal, bez snidaně a ještě s rozcuchanym hárem a hubou zasviněnou od zubní pasty.
Jenže to už na ně Melda 20 minut čekal, nadával a mrznul na smluvenym místě u bývalyho Tuzexa v ulici Kosmonautů. Já jsem pro změnu v tu dobu už bloudil s náklaďákem v Lutině, protože jsem minul odbočku k výchozímu stanovišti Lutín – garage. Nakonec se po telefonickym upřesnění od přecedy dozvídám, že jsem měl odbočit vlevo a taky to, že už jsou všichni tři konečně na cestě směr Lutín.
Mezitím co s Reném na výchozim stanovišťi probíráme strategiu nakládky harampádí, přichází zpráva, že mají zase zpoždění. Přeceda si totiž po ránu plete dopravní značky, díky čemuž byl pokutován policijó města Olomouca za vjezd do zákazu vjezdu.
Jak už jsem psal na začátku, časové harmonogram už dávno nebyl směroplatné, začalo se nakládat asi o hodinu později, ale nakonec se to všechno krásně stihlo a akce Kulový blesk II. tak mohla navždy vstoupit do dějin historie stěhování.

3 komentáře u „Když máš kvalitní časové harmonogram…“

 1. Musim potvrdit že je to pravda a poděkovat celé stěhovaci četě.

  Přestože řidič a rudlista byl po těžkym zápalu plic a nesměl rychle dychat, nosič a poskok měl vyklóbenó ruku z hokeja a pomocné nosič měl spavó nemoc, akce proběhla hladce. Zasponzoroval jsem magistrát pětikilem, nic se neztratilo ani nerozbilo a stihli jsme aji pivo aji hockey.

  Tak eště jednó dik chlapi !
  Kutcheees & family

  Odpovědět
  • Tož totok byla enem krátká reportáž z průběhu stěhovací akce, tam přece datumy nehledé 😉 Musíme doufat, že majitel domu cosik uspořádá, abysme mu ten dům trochu pokřtili 🙂

   Odpovědět

Napsat komentář