Kdo nebluje není biker, hop, hop, hop

Tak v první řadě by se měl zpětně změnit název akce na „Kdo nepíchá není biker, lep, lep, lep“. Posuďte sami:

Na nádru sraz nejvěrnějších – Petan, Radek, Toto, Honza, Zbyňa + nové tváře – Minizbyňa zvaný Kuba, David, Roman, dále pak pěší část výpravy René+ZuKu na osmikolce a krásná tmavooká Tina, z poloviny Izraelka.

Poté co jsme vystoupili na Ramzové a vlak se začal rozjíždět, zjistil jsem že nemám batoh a helmu.. Naštěstí si toho všimla René a obě věci z jedoucího vlaku letěly na perón. V tom David zjistil že má defekt. Takže ještě se řádně nevyjelo a měnila se první duše. Měli jsme za sebou defekt č.1. Pak následoval sjezd do Jeseníka. Ve vísce Lipová Lázně jsme při průjezdu lázeňským areálem zaslechli někde vzádu řinčet železo. Válel se tam Petan pod svým bajkem, uklouzl v levotočivé zatáčce na mokrém asfaltu. Vstal, rozjel se a po deseti metrech sebou řízl pro změnu v pravotočivé zatáčce. Válel se tam jako vepř, lázeňští hosté do něj píchali hůlkama, jestli žije, my záchvaty smíchu. Zvedal se asi čtvrt hodiny, obě řitní půlky naraženy, a naražené zápěstí. Navíc technický problém č.2 – ulomenej tachometr. Upozorňuji že se vše odehrálo na asfaltovém povrchu při rychlosti cca 10km/h. Prostě Petan není zvyklé jezdit tak pomalu, pak neudrži rovnováhu a v zatáčkách sebou tříská o zem. Od tohoto okamžiku jezdil pouze rovné úseky, před zatáčkou vždy slézal z kola a nasedal až za zatáčkou. Sice nás to zdržovalo, ale solidárně jsme to trpěli.

Pak následoval výjezd na Křížový vrch. Byl to záhul, ale dali to všichni. Nahoře kofola a pilsneři a …další defekt, tedy závada č.3, tentokrát Roman. V klidu vyměnil duši, dopili jsme piva a kofoly a vydali se směr Zlatý chlum. Cesta byla zprvu pohodlná, čím dál víc však přibývalo kamení, no krásná technická pasáž. Na Chlumu jsme opekli klobásky na ohni a než bys řekl švec, přišla mlha z Polska a tak jsme ani nestihli vylézt na rozhlednu a pokochat se. Začalo mrholit a Petan se rozhodl, že se aspoň vysere, když už ho všechno bolí. No sral ale civilizovaně v kadibudce, na rozdíl od Zbyňu minule, takže fota jsou cudná.

Cesta na Rejvíz byla technicky ještě náročnější, místy se muselo i tlačit, ale sjezdík technický potěšil všechny. Na Rejvízu jsme se rozhodli projet mechová jezírka na kolech. Přes veškeré zákazy vjezdu kol jsme vtrhli na naučnou stezku směr jezírka, ovšem u rozcestníku echo zezadu z pelotonu – další závada. Roman urval celou přehazku. Při sjezdu z Chlumu ji načal a teď ji urval úplně. Takže defekt č.4. Mezi tím co mechanik Zbyňa zkracoval řetaz natvrdo aby Roman aspoň dojel, zjistil Honza že má pichly zadni kolo. Defekt č.5. Che. Opravama jsme ztratili moc času a už se nedostalo na jezírka. Jeli jsme zpět, v hospodě dali pivo a hurá směr Čertovy kameny. Cesta šupem dolů, pak vrstevnička, dojedeme na čerťáky a chybí Zbyňa a Kuba. Kuba dojel záhy s úsměvem na líci a hlásí už z dálky: “Tata má defekt , che che“ Takže oprava č.6. Vylezli jsme na čerťáky po žebřu, skoro nic pro mlhu neviděli a pak už jenom sjezd dolů do města na vlak a hurá domů. Holky byly vysmáté, prohlídly si lázně, absolvovaly kůru proti revmatu, hezkej výlet.

Druhý den ráno Petan zjistil že ruka bolí a otéká, navštívil felčara, rentgen, kosti celé, ale je třeba sádry. Petan drsňák odmítl, ale musel slíbit, že deset dní nebude ruku namáhat a že bude masturbovat levačkou. Je to tvrďák.
Rekapitulace:
Zničený tachometr – 1x Petan
Defekt duše – 4x – David , Roman, Honza, Zbyňa
Urvaná přehazka – 1x Roman
Naražená pulřiť – 2x , levá+pravá Petan
Opuchly zápěsti – 1x Petan
Naražené kotnik – 1x Kuba
Hovno v budce – 1x Petan
Nasranej přítel Tiny – 1x
… a z toho všeho mi naskočila nátcha a vypadám jak Sagvan Tofi

Přátelé, naše zdecimovaná skupina se musí dát dohromady, zahojit zranění, opravit stroje, proto je technická přestávka . Další oficiální akce bude závěrečná dne 27.10. , podrobnosti se dozvíte včas. Myslím že to bude stát za to. Zatím si naplánujte dovolenou na tento den.
Good bajk
Tom Toto Kutcheees